Atostogos pagal zodiaką

Kokią kelionių kryptį Tau pataria rinktis žvaigždės?

Atostogos ant nosies, o Jūs vis dar nenusprendėte koks kelionių maršrutas gali suteikti neišdildomus įspūdžius? Pažvelkite į atostogų grafiką, kurį Jums yra numačiusios žvaigždės. Gal kartais atsiduoti į likimo rankas nėra jau taip blogai. Jis gali Jus apipilti taip ilgai lauktomis dovanomis. 

iStock_89928327_small.jpg

AVINAS

Avinukų ne tik planetos, bet ir aplinkiniai, neįsivaizduoja drybsančių paplūdimyje. Avinams reikia būti veiksmo epicentre, kuriame galės išlieti visą energiją. Šio ženklo atstovai neįsivaizduoja atostogų be viso būrio bendraminčių. Todėl atostogas geriausiai praleisite Majamyje arba niekad nemiegančiame Los Andžele. 
Jeigu nežadate traukti į kitą pasaulio kraštą, puikiausiai pailsėsite karščiu alsuojančiose Egėjos jūros salose. 

JAUTIS

Pasilepinti mėgstantiems jautukams atostogos asocijuojasi su Egipto piramidėmis ir Viktorijos laikų epochos peizažais. Šio ženklo atstovai puikiausiai jausis Arabų Emyratuose ar Kryme. 
Kaip namie jausis ir Ispanijos kurortuose, kuriuose atostogos bus ypatingai ramios ir harmoningos. 
Mėgaukitės vasaros vakarais su vyno taure. 

VĖŽYS

Šio ženklo atstovai puikiausiai jaučiasi vietose apsuptose vandens. Todėl, šiemet, vėžiukams tobulesnio atostogų pasirinkimo nei kruizas sudėtinga bus surasti. Ir visai nesvarbu ar plauksite už jūrų marių, ar Galvės ežere. 
Taip pat vėžiai nepasigailės praleidę atostogas salose. Visada svajojote apie Maltą, Kiprą, Jamaiką, Indoneziją arba Havajus? Tuomet, dabar yra pats puikiausias metas. 

LIŪTAS

Liūtams, šiemet, visi keliai atviri. Kad ir kur benuvyktumėte atostogos bus puikios. Greičiausiai, ims atrodyti, kad ir į kurį kiemą įžengsite atnešite gerą nuotaiką ir taiką. Liūtai puikiausiai atgaus jėgas Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje arba Indonezijoje. 

MERGELĖ

Be kelionių gyvenimo neįsivaizduojančioms mergelėms atostogos puikus laikas savirealizacijai. Šiemet, geros nuotaikos pasisemsite nuvykę į Prahą arba Vokietiją. Iš šventiškai pasipuošusio Miuncheno parsivešite ir kelionių albumą papildysite nuostabiausiomis nuotraukomis. 

SVARSTYKLĖS

Tailandas ir Portugalija turėtų būti šių metų svarstyklių favoritai, nes niekur kitur nepavyks pasisemti tiek jėgų ir teigiamų emocijų. Tailandas paskatins perstumdyti prioritetus. O taip pat kitu žvilgsniu pažvelgti į buitį ir kasdieninę rutiną. Gali būti, kad šios atostogos taps lemtingomis. Jų metu priimti sprendimai darys lemiamą įtaką tolimesnei karjerai arba asmeniniam gyvenimui. 

SKORPIONAS

Skorpionai įprastai renkasi atostogas prie vandens. Tačiau, šiemet, žvaigždės pataria elgtis spontaniškai. Aktyvus poilsis Alpėse arba paslampinėjimas po Himalajaus kalnyno papėdę padės kaip niekad lengvai nusimesti per metus susikaupusią įtampą. 
Tie skorpionai, kurie planuoja atostogas praleisti kaimo turizmo sodyboje, tikrai neprašaus pro šalį. 

ŠAULYS

Šauliams pirma metų pusė atnešė nemažai išbandymų. Todėl ilgai lauktos atostogos atrodo kaip išsigelbėjimas. Šiemet, lyg sviestu pateptos atostogos, praeis Juodkalnijoje, Švedijoje ar Izraelyje. Karšti vasaros romanai nusimato atostogaujantiems Vokietijoje.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai jėgas atgaus ir energijos pasikraus Venecijoje. Taip pat neapsakomo grožio Genujoje atrodys, kad siela pradeda vėl dainuoti.
Šeimas turintiems ožiaragiams atostogos Australijoje padės pagerinti santykius su vaikais ir antrąja puse. 

VANDENIS

Vandeniai daug įspūdžių ir pašėlusių nuotykių patirs Škotijoje arba Danijoje. O taip pat jaunatvišku entuziazmu betrykštantiems vandeniams 2016 metų vasara Brazilijoje žada nepakartojamus išgyvenimus ir naujus potyrius. Tačiau visuomet reikia turėti omenyje, kad net ir žvaigždės nepadės jeigu per vakarėlių ir linksmybių maratoną pamesite galvą. 

ŽUVYS

Šveicarija, Norvegija ir Nepalas taps po žuvų ženklu gimusių poilsiautojų meka. Jeigu sugalvosite atostogas praleisti paplūdimyje - rinkitės Tunisą. 
Tačiau puikiausiai žuvys, šiemet, turėtų pailsėti ir po Lietuviška obelimi. Sodo gėlių kvapas, gera knyga rankoje, ir širdyje gyvenimo pilnatvė… 

Puslapis parduodamas

  • - www.kemperiai-nuomai.lt domenas
  • - www.kemperiai-nuomai.lt Puslapio kodas su dizainu
  • - Faceboook paskyra: https://www.facebook.com/kemperiainuomai/

Susisiek +37067974722 ir aptarsime pardavimo sąlygas.