Kemperiu per Europą

Keliauti yra dešimtys būdų ir kiekvienas surandame savąjį. Visgi, jeigu dar nemėginote, būtinai leiskitės į kelionę po Europą kemperiu. Apačioje pateiktos trys priežastys, kodėl verta rinktis atostogas namelyje ant ratų. 

IMG_20170904_120923_2.png

Laisvė ir komfortas
Keliautojai ir itin kūrybingi rašytojai nuolat juokauja, kad kemperiams galioja 3XL Sistema: laisvė, lankstumas ir linksmybės. 
Ir tikrai, leisdamiesi į kelią namelyje ant ratų jausite visišką laisvę. Jums nerūpės autobusų ar skrydžių grafikai, Jūs nebūsite įpareigoti laikytis tikslaus maršruto, Jums nereiks sukti galvos dėl bagažo apribojimų, įsiregistravimo arba išsiregistravimo laiko iš viešbučių ar pan. Juolab, kad Jūs jausitės komfortiškai jaukioje erdvėje, kurioje yra: virtuvėlė, dušai, namų pramogų sistemos, oro kondicionieriai ir t.t. 

Visos šeimos atostogos
Kitas ir milžiniškas privalumas – draugija. Ar kada teko nerimauti ir prašytų kaimynų prižiūrėti augintinį, nes išvykstate į kelionę? Keliauti nameliu ant ratų galėsite visa šeima: Jūs, vaikai, bei šeimos augintiniai. Linksmai kemperyje praleistas laikas suartina smagią draugų kompaniją ir šeimos narius. 

Iki šiol populiariausios kelionių kemperiais kryptys – Kroatija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Švedija. Vaizdingi maršrutai vingiuojančiais kalnų ir jūros pakrančių keliais atima amą. Šiuo metu vis dažniau domimasi kulinarinėmis kelionėmis: alaus kelias, vyndarystės tradicijos ir pan. 

Daugiau jokio skylėto biudžeto
Entuziastai teigia, kad toks kelionių būdas yra vienas pigiausių. Kelionės kemperiu kainą sudaro kemperių nuoma ir benzinas. Jeigu atsirastų prievolė  - kelių mokestis, bei kempingas. Tačiau kemperiu gali keliauti šeši ar aštuoni asmenys, kitu atveju tektų pakloti nemenkas sumas kiekvieno šeimos nario viešbučių bei traukinių bilietų išlaidoms padengti. 
Kempingo mokestis vidutiniškai svyruoja tarp 10 Eur. – 35 Eur. Todėl dažnai vienu kemperiu į kelią traukiančios dvi šeimos nemažai sutaupo viešbučių sąskaita.
Prie kemperio galima prisikabinti dviračius ar kitas miesto infrastruktūrai patogias transporto priemones. Taip kišenėje liks pinigai skirti miesto automobilių nuomai, o namelyje ant ratų esanti virtuvėlė prisidės prie mažesnės sąskaitos kavinėse. 
 
Visgi, verta turėti omenyje, jog kemperiu galima važiuoti 90 – 100 km/val. Todėl reikia nepagailėti laiko sudarant kelionės maršrutus.