Kokį kemperį pasirinkti?

pasirinkimas.jpgKemperis - vis labiau ir labiau populiarėjanti transporto priemonė tarp keliones mėgstančių keliautojų. Jūs galite pagalvoti - kodėl? Ekonominė situacija, atviros sienos, noras būti laisvam ir nepriklausomam.  Dauguma tiesiog ieško naujo būdo keliauti ir praleisti daugiau laiko su savo artimaisiais, šeima, bičiuliais. Kemperis - yra bene pati geriausia priemonė pažintinių kelionių antuziastams. 

Na gerai, tai kokį kemperį rinktis? Visų pirma, kokiam tikslui jis reikalingas?

  1. Kemperis darbui? (važiuojate į parodą, sporto varžybas, treniruotė)
  2. Romantiškoms atostogoms dviese?
  3. Atostogoms su visa šeima, draugais?

Jei atsakėte sau į šį klausimą, štai jums informacija, kuri tikrai leis išsirinkti jums tinkamiausią kemperio variantą.

 

Kemperių tipai:

masina.jpg

Mikroautobuso tipo kemperiai.

Išoriškai jie beveik nesiskiria nuo įprasto miktroautobusiuko, bet viduje inžinieriai pasidarbavo taip, kad sustojus jis transformuojasi į puikiausią namelį dviems asmenims. Plačiau apie tokio tipo vieną iš auto rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=GIG9P0lB1iA 

 

 

kemp.jpg

Pusiau integruoti kemperiai.

Tai yra tarpinis variantas tarp didelio ir mažo. Paprastai jais gali važiuoti iki 4 asmenų. Pagrindinis šių kemperių privalumas ir patogumas – jie taupesni ir jais galima važiuoti didesniu greičiu. Visą tai leidžia jų konstrukcija, didesnė aerodinamika. 

 

 

kemp2.png

Kemperiai su alkova.

Alkova vadinama dalis, kuri yra virš vairuotojo kabinos. Joje būna įrengta patogi vieta miegoti dviems asmenims.  Tokie kemperiai skirti šeimoms ar didesnei kompanijai (6-7 žmonės). Juose erdvu, patogu, yra didelės talpyklos automobilio gale daiktams, dviračiams, ar net motoroleriui. 

 

 

 

kemp3.jpg

Integruoti kemperiai.

Tai bene patys brangiausi kemperiai. Pagalvosite kodėl? O gi todėl, kad tiek mikroautobuso tipo, tiek pusiau integruoti ir su alkovomis kemperiai yra pastatyti ant įvairių automobilių gaminamų bazių, paliekant vairuojamąją dalį, o integruoti kemperiai yra pilnai, vientisai pagaminti kemperio gamintojo. Tokio kemperio pirvalumai? Vienu žodžiu - tai “best of the best” tipo kemperiai. Juose paprastai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir įranga. Dėl vientiso kemperio karkaso  jame šilumos ir garso izoliacijos kokybė taip pat labai aukšta. 

 

Taigi, namelio ant ratų privalumas - kelionei gali praktiškai nesiruošti. Viskas jame jau yra. Jokio laiko spaudimo, jokių vešbučių, jokių traukinių, lėktuvų, palapinių ir panašiai. 

Tai nepamainomas kelionių palydovas tiems, kurie vertina nepriklausomybę, lankstumą, mėgsta planuotis keliones patys bei moka finansus skaičiuoti racionaliai.

Kelionėje namelis ant ratų tampa antraisiais namais, todėl mūsų siūlomi nauji kemperiai yra ypatingai funkcionalūs bei komfortiški. Juose integruota pati naujausia įranga padės patogiai apkeliauti nors ir visą apskritą pasaulį. 

 

Smagių kelionės įspūdžių jums linki:

Kemperiai-nuomai.lt

Puslapis parduodamas

  • - www.kemperiai-nuomai.lt domenas
  • - www.kemperiai-nuomai.lt Puslapio kodas su dizainu
  • - Faceboook paskyra: https://www.facebook.com/kemperiainuomai/

Susisiek +37067974722 ir aptarsime pardavimo sąlygas.