Patys pačiausi paplūdymiai: gražiausi paplūdimiai

Kasmet, tūkstančiai turistų iš viso pasaulio suplaukia į labiausiai vertinamus Europos paplūdimius. Kuomet kojos įsminga į švelnų smėlį, akys klaidžioja po vandenyno arba jūros bangų muštynes prie kranto, o lengvas vėjelis visas negandas nuneša už įspūdingų uolų, turistinė kelionė primena pasaką iš katalogų viršelių. Ar Jūs jau spėjote išrinkti savo favoritus?

Rabbit beach (Italija)

Rabbit-beach_mazas.jpg

Nieko nuostabaus, jog „Triušių“(Rabbit beach) paplūdimys vėl gavo geriausiojo vardą. Į pietryčius nuo Sicilijos nutolusios Lamedūsos salos paplūdimys gali atimti amą kiekvienam. Baltas pakrantės smėlis (kai kurie sako, kad auksinis), ryškiai žydras pakrantės vanduo. Keliautojų fantaziją pakursto ir nelengvas kelias iki šios vietos - paplūdimys lyg lauktų pasislėpęs už uolėtų krantų. 

Playa de Ses Illetes (Ispanija)

playa-de-ses-llletes_mazas.jpg

Visus ieškančius nuotykių lyg magnetas traukia Formenteros salos paplūdimys (Playa de Ses Illetes) Ispanijoje. Horizonte visą parą nemieganti Ibiza. Po kojomis ilga balto smėlio ir šalia į krantą mušančio skaidraus vandens juosta. Ši vieta užima šeštą vietą Pasaulio Top paplūdimių sąraše. 

Beach of the Cathedrals (Ispanija)

katedru_papludimys.jpg

Formenteros pakrantė daugybę metų įnirtingai dėl antros vietos kovėsi su Ispanijoje, Galicijos regione, esančiu Šventųjų vandenų paplūdimiu „As Catedrais“ (Beach of the Cathedrals). Tokį pavadinimą paplūdimys gavo dėl natūraliai susidariusių gamtos paminklų – milžiniškų uolų ir arkų, kurios primena katedras. Geriausia paplūdimį lankyti liepos – rugpjūčio mėnesiais, - jas skalaujančio Atlanto vandenyno atoslūgio metu. 

Elafonissi Beach (Graikija)

Elafonissi-Beach_mazas.jpg

Jeigu planuojate kelionę į Graikiją, nepraleiskite progos pasilepinti saulės voniomis  trečiame iš gražiausių Europos paplūdimių – Elafonissi  (Elafonissi Beach) . Paplūdimyje gausu nykstančių vėžlių ir kitų gyvūnų. Todėl teritorija saugoma aplinkosaugininkų. Tai vienas iš nedaugelio pajūrio ruožių, iš kurio išsinešus smėlio rizikuoji gauti baudą.  
Paplūdimio smėlis nuostabios baltos ir rausvos spalvos. Nardytojai entuziastai jau pamėgo šią vietą dėl įstabių kriauklių, skaidraus jūros dugno ir nepakartojamo panašumo į Karibus.

Woolacombe Beach (Didžioji Britanija)

woolacombe_mazas.jpg

Woolacombo paplūdimys (Woolacombe Beach)  tapo vandens sporto mėgėjų meka.  O taip pat Devone esantis gamtos perlas nepalieka abejingų saulėlydžių metu. Beveik penkių kilometrų pakrantė nusidažo rožine spalva. Aplinkui nei su žiburiu nerasite gyvenamųjų namų arba aptvertų teritorijų. Todėl poilsiautojai su vaikais gali pasidžiaugti tyla, ramybe ir natūralia gamta. 

Puslapis parduodamas

  • - www.kemperiai-nuomai.lt domenas
  • - www.kemperiai-nuomai.lt Puslapio kodas su dizainu
  • - Faceboook paskyra: https://www.facebook.com/kemperiainuomai/

Susisiek +37067974722 ir aptarsime pardavimo sąlygas.