Patys pačiausi paplūdymiai: ramiam poilsiui

Spoksau į monitoriaus ekraną. Prieš akis fantastiškai baltas smėlis, mėlynos jūros bangos, saulės spinduliai krentantys ant kopų. Rodos nieko taip nenoriu, kaip įmerkti savo pėdas į tą smėlį ir užmerkti akis. Miražas nugali ir pradedu naršyti idėjų atostogoms. Velniop tie darbai – palauks, saviplaka pasismaginsiu vakarop. Ieškantis suras, o ištroškęs gaus atsigerti. Taip ir aš netyčia užtinku geriausių paplūdimių ramioms atostogoms TOP.

Flentinės pakrantė, Elenitės kurorte, Bulgarijoje

flentine2.jpg

Žurnalistai Flentinės kurortą apibūdina kaip visišką ramybės oazę. Kalnų papėdėje ant Juodosios jūros kranto stūgsantis kurortas idealiai tiks trokštantiems tylių atostogų. Vieno kilometro ilgio, puikiai sutvarkytas paplūdimys remiasi į spygliuočių mišką. Aplinkui nėra trankių barų ar klubų, kurie galėtų išmušti iš pusiausvyros.

Lubenice paplūdimys

lubenice_small.jpg

Preco saloje esantis paplūdimys turistus žavi uolomis. Šis paplūdimys įeina į praktiškai visus gražiausių pakrančių TOP’us. Čia nerasite nei barų, nei klubų. Maistu ir gėrimais reikės pasirūpinti iš anksto arba džiaugtis oro dieta. Tačiau čia nebus šurmulio arba turistų antplūdžio.

Krabi paplūdimys

krabi-small.jpg

Andamanų jūros pakrantėje esantis balto smėlio paplūdimys - civilizacijos nepaliestas kampelis. Miškais apaugę kalnai, urvai, karštosios versmės, aplinkui daug mažų salelių. Nuleidus žemyn akis pamatai skaidrų lyg krištolas vandenį ir visą povandeninio pasaulio įvairovę, pakėlus akis aukštyn pamatai dangų remiančias palmes, o šalimais kokosų giraites. Tai yra vieta, kur vėjas išvalo galvą nuo minčių, planų ir rūpesčių.

Camp de Mar paplūdimys Maljorkoje

cam_de_mar.jpg

Smėlėtą pakrantę skalauja žydras Viduržemio jūros vanduo. Kurortas skendi pušyne. Šalimais yra jaukios vietelės gurmaniškai pasmaguriauti ir pažinti vietos virtuvę. Aplinkui nezuja poilsiautojai. Todėl galima visiškai pasinerti į ramybę.

Puslapis parduodamas

  • - www.kemperiai-nuomai.lt domenas
  • - www.kemperiai-nuomai.lt Puslapio kodas su dizainu
  • - Faceboook paskyra: https://www.facebook.com/kemperiainuomai/

Susisiek +37067974722 ir aptarsime pardavimo sąlygas.