Patys pačiausi paplūdymiai: vandens sportui

Vandens pramogų entuziastų rojumi vadinamų paplūdimių pasaulyje yra ne tiek ir mažai. Kasmet iš naujo sudaromų sąrašų favoritų nenugali niekas. Todėl ir mes pateikiame paplūdimių sąrašą, kuriuose net visiškas tinginiukas neįsivaizduos poilsio be vandens sporto.

Oahu

oahu.jpg

Havajuose itin išvystyta turizmo industrija. Tarkim, siekiant pagausinti smėlio kiekį, 1920-30 metais čia buvo baržomis plukdomas paplūdimių smėlis iš Kalifornijos. Oahu saloje kasmet apsilanko virš 5 mln. Šiaurinės salos pakrantės paplūdimiai garsėja didelėmis bangomis, sutraukiančiomis banglenčių sporto mėgėjus ir profesionalus iš viso pasaulio. Todėl ši sala vadinama banglentininkų antraisiais namais ir Holivudo filmų kūrėjų meka. Šioje pakrantėse nufilmuoti garsūs serialai ‘Dingę” ir "Gelbėtojai".

Naranchas

kosta-rika.jpg

Paplūdimys tapo Kosta Rikos pasididžiavimu dėl tobulų bangų. Kaip patys, pastarųjų gaudytojai, sako, kad vėjas, saulė ir vanduo čia susipina į vientisą euforiją.

Bondi 

bondi.jpg

Bondi paplūdimys yra vienas labiausiai pamėgtų bangų medžiotojų vietų. Sidnėjujui priklausanti pakrantė pritraukia banglentininkus, burlentininkus ir kitus sporto entuziastus dėl visų patogumų ir šilto oro praktiškai visus metus. Paplūdimyje yra nemokami dušai, tualetai, poilsiaviečių vietos ir viskas ko gali prireikti.

Rodas

rhode.jpg

Europoje banglentininkus traukia Rodo sala. Vieningos nuomonės nėra, kurioje banglentininkų olimpo vietoje reiktų ją nominuoti. Vis gi, pastačius kojas ant šilto paplūdimio smėlio kur pažvelgsi pamatysi būrelį  burlentininkų. Vandens sporto mėgėjus Graikijai priklausantis kampelis lepina šilta jūra ir nuolatiniu vėju.

Sotavento 

sotavento1.jpg

Sotavento paplūdymys garsus tuo, jog jo pakrantė užpilta, iš Sacharos dykumos, atvežtu smėliu. Vienos iš Kanarų salų - Fuerteventūra pakrantė jau spėjo gauti Įspanų karibų pravardę. Idiliškas paplūdimys ir milžiniškos kopos su sutvarkyta infrastruktūra – viešbutis, sporto reikmenų parduotuvė, sporto šakų mokykla, aprangos ar plaukiojimo priemonių bei įrangos nuomos punktai.

Saloje galima išmokti pasikinkyti burlentes, baidares, banglentes ir k.t. Sotavento vienas iš didžiausių salos paplūdimių.  Tačiau banglentininkai pamėgo ir kitus paplūdimius, esančius šiaurinėje salos dalyje - - Heirro, The Bubble ir El Muelle.

Kerhilis bei Alagarvė

bulgarija.jpg

Vandens sporto entuziastai mėgaujasi jiems gamtos sukurtomis sąlygomis Bulgarijoje ir niekuomet nepraleidžia progos pasibalnoti bangas Kerhilio bei Alagarvės pakrantėse.

Puslapis parduodamas

  • - www.kemperiai-nuomai.lt domenas
  • - www.kemperiai-nuomai.lt Puslapio kodas su dizainu
  • - Faceboook paskyra: https://www.facebook.com/kemperiainuomai/

Susisiek +37067974722 ir aptarsime pardavimo sąlygas.