TOP 5 originalios idėjos perkant lauktuves

suvenyrai_sumazintas.jpg

Vaišingi ir svetingumu garsėjantys lietuviai negali parvykti iš atostogų be dovanų giminaičiams. O lygiai taip pat nuvykti į svečią šalį tuščiomis. Tačiau kartais reikia pasukti galvą ką įdėti į dovanų maišelį. Ypatingai jeigu nesinori išleisti visos metinės algos. Tad tik Jums siūlome penkias, iš koto verčiančias, idėjas, kurios lauktuvių pirkimą pavers smagiu žaidimu. 

Fiesta gurmanams

Kultūrinis paveldas ir nacionalinė virtuvė atspindi šalies tradicijas. Todėl pavalgyti mėgstantiems giminaičiams nebus nieko nuostabiau už vynuoges iš Graikijos, vyną arba gardžiuosius sūrius iš Italijos, šokoladą iš Šveicarijos ir alų iš Čekijos arba Vokietijos bravoro.

Nereikia būti poetu, kad seilė nuvarvėtų.

Vaistas nuo visų ligų

Pietų Europa garsėja alyvuogėmis ir prieskoniais. Už eurą ar kelis galima paprašyti sumaišyti prieskonių mišinių. Tikima, kad kai kurie iš jų yra vaistas nuo visų ligų. O taip pat viešėdami Graikijoje nepamirškite pagalvoti apie alyvuogių aliejaus atsargų papildymą giminaičių lentynose.

Šampūnai, muilai

Ar teko Prancūzijos senamiestyje matyti rankų darbo parfumerijos? Tarkim, kvepalų, muilų arba šampūnų. Kiek ten rankų darbo niekas nežino, nes kartais ( o man pasitaikė tas kartas) susikalbėti anglų kalba su pardavėju, tas pats, kas dviejų metų marsiečiui sugiedoti „Avia Maria“ uzbekiškai. Tačiau Prancūzija nuo seno garsėja kokybiška kosmetika. Ir dar nei karto nenusivyliau nusipirkusi. O taip pat papildžiusi lauktuvių ištroškiusių draugių parfumerijos atsargas iš Libaniečio rankų.

Garderobas

Tokia jautri ir itin subtili tema. Kartais siūloma atvežti vinilinių plokštelių arba popierinių pinigų. Tačiau esame praktiški žmonės ir ko nesunaudosime, tas padulkėjęs spintoje nukeliaus į rūsį. O po metų ar kelių į kieme stovintį žalią agregatą. Todėl vietoj statulėlių ir kitų niekučių siūlau aprūpinti giminaičius egzotiškais rūbais. Gal ne kelnėmis ar kostiumais. Tačiau turkiškos skaros įspūdį paliks ne vienai moteriai. O tradicinis apdaras vyrui – Hidžabas gali tapti puikiu Kalėdų vakarėlio akcentu.

Apie žemę tris kartus

Pažįstu žmogų, kuris kolekcionuoja atlasus ir žemėlapius. Iš pirmo žvilgsnio ne itin suprantamas pomėgis. O vėliau pats pradedi žavėtis, kaip ant žemėlapio sugula visas kelionės marštutas ir nuotraukos. Nėra nieko sentimentaliau už padovanotą prisiminimą ir sukurtą kelionės planą kartu. Todėl patiems brangiausiems ir mylimiausiems atvežkite nuotraukų ir kelionėje jau spėjusį nutriušti atlasą.

Puslapis parduodamas

  • - www.kemperiai-nuomai.lt domenas
  • - www.kemperiai-nuomai.lt Puslapio kodas su dizainu
  • - Faceboook paskyra: https://www.facebook.com/kemperiainuomai/

Susisiek +37067974722 ir aptarsime pardavimo sąlygas.