Visa tiesa apie kelionių draudimą

Nors kelionių entuziastų daugėja ne dienomis, o valandomis, kelionių draudimas vis dar lieka paslaptingu ir retu keliautojų palydovu. Veltui, nes toks draudimas gali padėti pagalvę nuo netikėtų ir ne itin malonių netikėtumų.

iStock_67473619_small_0.jpg

Medicininių išlaidų draudimas

Vykstant į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas (būtinas draudimas) užtikrina, kad bus atlygintas apdraustojo asmens gydymo išlaidos užsienyje. Tai reiškia, kad netikėtai prireikus gydytojo pagalbos draudimas atlygins vykimo į ligoninę bei gydymo išlaidas. Tai vienas iš populiariausių kelionės draudimo rūšių ir ne veltui. 

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Šiuo draudimu apdraudžiamos mirties, neįgalumo, laikino neįgalumo ir kaulų lūžių rizikos. Tai reiškia, kad kelionėje susilaužius ranką, patyrus nudegimą ar smegenų sukrėtimą jums bus išmokėta draudimo sutartyje numatyta draudimo suma.

Bagažo draudimas.

Apdraudžiami asmeninio pobūdžio daiktai, skirti kelionei. Draudimo išmoka mokama už atiduotą saugoti ir dingusį bagažą, priverstinius pirkinius, kai perduotas pervežti bagažas į vietą vėluoja, nuostolius dėl vagystės iš pastatytos ir užrakintos transporto priemonės.  Draudimo įmoka priklauso nuo draudimo sumos, t.y. bagažo vertės ir draudimo trukmės. shutterstock_256936558.jpg

Asmens civilinės atsakomybės draudimas.

Šiuo draudimu atlyginama kitam asmeniui padaryta žala asmens sveikatai arba turtui. Pavyzdžiui, jei skubėdami netyčia stumtelėsite kitą žmogų, dėl ko šis patirs traumą, draudimas atlygins nuostolius. Apsidraudus tėvams, draudimas galioja ir dėl nepilnamečių vaikų padarytos žalos. Kita vertus, šis draudimas labai patogus, nes netyčia padarius žalą kitam, išvengsite kelionių į teismo posėdžius. Draudžianti kompanija Jums atstovaus. 

Kelionės finansinių nuostolių draudimas.

Jeigu Jums teks atšaukti kelionės užsakymą arba būsite priverstas staiga nutraukti kelionę dėl savo arba kartu keliaujančio asmens staigios ligos ar mirties, tuomet turėsite nemažai išlaidų. Tokiais atvejais draudimo bendrovės siūlosi Jums atlyginti kelionės atšaukimo ir papildomas grįžimo išlaidas iš ankstinio kelionės nutraukimo atveju. Taip pat atlyginami nuostoliai, jei atsitinka eismo įvykis, vėluoja transportas ar įvyksta nusikalstama veikla, dėl kurios vėluojate išvykti į kelionę arba jungiamąjį reisą.

Puslapis parduodamas

  • - www.kemperiai-nuomai.lt domenas
  • - www.kemperiai-nuomai.lt Puslapio kodas su dizainu
  • - Faceboook paskyra: https://www.facebook.com/kemperiainuomai/

Susisiek +37067974722 ir aptarsime pardavimo sąlygas.